תן למרחב שלך tendo

תן למרחב שלך tendo

בין אם מדובר בהורים ששולחים את ילדיהם למוסדות החינוך מדי בוקר, ובין אם במשפחה שיוצאת לבילוי או לחופשה בבית מלון, בחלקים מהותיים וחשובים מחיינו אנו שוהים במרחבים ציבוריים. במהלך חיינו- כתלמידים, סטודנטים ובבגרות גם בקריירה שלנו ובשעות הפנאי, אנו פוקדים מבנים המוגדרים ציבוריים, מדי יום.

אם נחשוב על כך לרגע, מבנים אלה- לרבות בתי ספר, בתי מלון, בנייני משרדים, קניונים, מתחמי בילוי ותרבות ועוד, מאכלסים מדי יום כמות גדולה מאוד של אנשים וילדים, אפילו יותר ממבני מגורים. הניקיון והאחזקה של המרחבים הציבוריים טומנים בחובם אחריות גדולה, ומשפיעים באופן ישיר על תחושת הביטחון, על ההתנהלות השוטפת ועל האווירה במקום.

לכל מרחב ציבורי יש יחידת תפעול שמהווה בעצם את ‘מערכת העצבים’ של המבנה. דרך מנהל האחזקה ועד לצוות הניקיון- הגורם האנושי מגלם כאן תפקיד מרכזי, הן בחוויית באי המקום והן באיכות הפעילות של אותה מערכת. זו ההבנה העומדת מאחורי התפישה של tendo, המעניקה למרחב שלך שקט אמיתי במענה מקיף ומשולב, בתחומי הניקיון והאחזקה.

הקודם
הבא

האנשים של tendo

האנשים של tendo

tendo מאגדת תחתיה צוותים איכותיים, ייצוגיים ובעלי ניסיון בתחומי תחזוקה מרמת הניקיון השוטף, דרך צוותי ניקיון וחדרניות ועד לפרויקטים מיוחדים ומורכבים, כולל: עבודות בגובה, ניקוי וחיטוי של שטחים ציבוריים, מערכות אש וחשמל, פינוי פסולת, גננות ועוד…

אנשי הקבוצה נבחרים בקפידה ומיומנים לתת מענה כולל משלב הייעוץ ועד העבודה בשטח, בכל פעולה, מרחב או אירוע בו נדרש תחזוקה. זאת תוך מתן תשומת לב לצורכי הלקוח הספציפיים, הקשבה, שירותיות, והקפדה על עמידה בסטנדרטים של תיקי שטח- במידה ונמצאים ברשות הלקוח.

יוסי ארדיטי – מנהל הבית בית פנורמה

סבטלנה – אחראית משק בקבוצת טנדו

המומחיות של tendo

המומחיות של tendo

tendo , קבוצה‭ ‬ותיקה‭ ‬ובעלת ניסיון רב שנים, ‬פועלת‭ ‬בכל רחבי‭ ‬הארץ, מצפון ‬ועד‭ ‬דרום
מעבר לכלים השירותיים והבינאישיים העומדים לרשות לקוחות הקבוצה, tendo מאובזרת בכל הציוד האיכותי והחדשני ביותר הדרוש להשלמת כל פרויקט, ברמה המיטבית. 

כקבוצה הפועלת בסטנדרטים הגבוהים בתחום ותחת התקנים המחמירים ביותר,
tendo מחזיקה בכל המסמכים והרישיונות הדרושים, ע”י משרד הפנים ומשרד המשפטים:

  • חברה בהסתדרות הכללית ולאומית
  • ביטוח כולל צד ג’ ואחריות מקצועית

תן לנו לדאוג למרחב שלך, כדי שאתה תוכל להתרכז במרחב הפעולה שלך.

אנו כאן להעניק ניקיון וראש נקי, לתחזק ולחזק.

השאר פרטים עכשיו,
את היתר תשאיר לנו.